Menü

Brandmanor

ALK Group çatısı altında 2016 yılı itibari ile faaliyete geçmiş yurtdışı saygın markların distribitörlük sistemi Türkiye de buluşmasını sağlayan toptan satış kanalıdır.

Brandmanor, ALK Group çatısı altında 2016 yılı itibari ile faaliyete geçmiş yurtdışı saygın markların distribitörlük sistemi Türkiye de buluşmasını sağlayan  toptan satış kanalıdır. Kendi markamız olan Nordbron ve distribütörlüğü alınan Fransız çanta markası G.ride’ı Türkiye perakende sektörü ile buluşturmuştur.

 Aynı zamanda www.brandmanor.com.tr adresinden e-ticaret faaliyetlerine de devam etmektedir.

 Türkiye pazarında kurmuş olduğu satış ağında bir çok noktada bulunan Brandmanor ürünleri; Katlı mağazacılık, zincir mağazalar, outdoor mağazalar ,butik mağazalar,  kayak merkezleri, spor mağazalar, kırtasiye mağazaları gibi bir çok seçkin mağazalarda yerini almıştır.

Nordbron bayan, erkek ve çocuk kategorilerinde atkı, bere, eldiven vb. ürün gruplarında koleksiyonlar hazırlayan bir tekstil aksesuarı markasıdır. Türkiye genelinde 400’ ün üzerinde satış noktasına sahiptir.

 

G.ride 35 yıllık bir Fransız çanta markasıdır. Fransa’da Urban Style tarzında koleksiyonlar hazırlamaktadır. Türkiye genelinde seçkin perakende noktalarında ürünler alıcısı ile buluşmaktadır.

 

Yakın bir tarihte farklı ürün kategorilerinin distribütörlükleri   Brandmanor  markaları arasına eklenecektir.

Brandmanor
Yönetici Doğan Demir
Kuruluş Yılı 2016
Adres Yenidoğan, Merve Mahallesi Akabe Cad. No:16 Sancaktepe - İstanbul
Telefon +90 444 10 47
E-posta brandmanor@brandmanor.com.tr
Web www.brandmanor.com.tr

E-BÜLTEN

Bizden Haberdar Olmak İçin Kaydolun

Copyright & 2016 Alk Group