Menü

Hakkımızda

Başlangıçtan Bugüne

Tekstil sektöründeki serüvenine bir aile girişimi olarak 1978 yılında İstanbul’da başlayan AKAL, iş ahlakı ve güvenilirliği ile kendine saygın bir konum edinmiş; 1993 yılında ise büyük ölçekli üretim yatırımları ile, bugün uluslararası düzeyde on binlerce tüketiciye ulaşmasını sağlayan büyük bir atılım gerçekleştirmiştir.

Tekstil aksesuarları alanında, takım ve eşleştirmeli ürünler imalatı yapan ilk firmalardan biri olarak tanınan AKAL; aralarında Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinin ve dünyaca ünlü moda devlerinin de bulunduğu birçok markanın üreticisi olarak çalışmaktadır.

Kendi özgün markaları SUYUTTİ, SYT, KİTTİ ve KEPP ile hem iç hem de dış piyasalarda on binlerce memnun müşteri yaratmıştır. Bütün markalarında farklılaşma bilinci ile hareket eden AKAL, yaratıcı ekibini yeni fikirlere açık tasarımcılardan seçer ve onların özenli çalışmaları sonucunda günün trendlerine uygun, estetik, kullanışlı, kaliteli ve güvenli bir ürün gamı sunar.

 

 

Tasarımda farklılık yaratarak insan hayatına yenilikler katan markalar

 

Güncel ve farklı materyaller kullanarak, bölgelere özel tasarımlar oluşturarak, tüketicisinin ihtiyaçlarını, duygularını ve tepkilerini değerlendirerek geliştirdiği ürün yelpazesi ile tüketicisine yeni seçenekler sunarken markalarının da imajını yükseltir.

Yenilikçi, kaliteli ve güvenli ürünler uzun vadeli başarısının sırrı olarak görülür.

İngiltere, Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Polonya, Makedonya, Sloveyna, Sırbistan, Romanya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna, Filistin ve Cezayir gibi pek çok ülkeye doğrudan ya da temsilcilikleri aracılığıyla ihracat yapmaktadır.

E-BÜLTEN

Bizden Haberdar Olmak İçin Kaydolun

Copyright & 2016 Alk Group