MENÜ

Alkan Promosyon

ALKAN Promosyon Reklamcılık ve Tekstil San.Tic.Ltd.Şti., 2000 yılında İstanbul’da ALK GROUP çatısı altında promosyon sektöründe hizmet vermek üzere ticari hayatına başlamıştır.

Sektöre hızlı bir giriş yapan ALKAN Promosyon, bu süre zarfında hizmet verdiği özel sektör, resmi kurum, Sivil Toplum Kuruluşları, festivaller ve kitlesel organizasyonlardan gelen talepleri tam zamanında ve eksiksiz olarak cevaplandırarak kendine saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeyen ALKAN Promosyon; Türkiye’de tekstil promosyon sektöründe dürüst, güvenilir ve verdiği söze riayet etmek gibi ahlaki değerlerin, içerisinde bulunduğu sektöre yansıtan ve gelişmesi için çaba sarf eden öncü firmalardan olmasının haklı gururunu yaşamaktadır.

Ürün konseptinde sadece Tekstil Promosyon ürünlerine yönelerek konusunda ihtisaslaşmayı sağlayan ender firmalardan biri olmak ALKAN Promosyon ’un her zaman asli ve tek işi olmuştur.

ALKAN Promosyon’ un yerli promosyon imalatındaki başarısı birçok ülkeye ihracatın önünü açmış ve bizlerin ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma konumunda olmasını sağlamıştır.

Alkan Promosyon
Yönetici Mücahit Bayrak
Kuruluş Yılı 2000
Adres Yenidoğan, Merve Mahallesi Akabe Cad. No:16 Sancaktepe - İstanbul
Telefon 444 10 47
E-posta alkan@alk.com.tr